Nawigacja
Wakacyjny obóz sportowo-językowy w Mielnie/Unieściu - Baltic Sea 2014
Zgodnie z zapowiedzią podajemy Państwu również ofertę naszego CJO na letni obóz sportowo-językowy organizowany w Polsce.
W tym roku wszystkich tych, którzy chcą wypocząć w miłej atmosferze, godząc wypoczynek z dobrą zabawą i nauką języka obcego, zapraszamy w dniach 30. 07. - 12. 08. 2014 r. do Mielna i Unieścia.
W tych dwóch bliźniaczych, bałtyckich kurortach przygotowaliśmy obóz pełen atrakcji i niespodzianek.
Oprócz zajęć z native-speakerami i zajęć sportowo-rekreacyjnych organizujemy m.in. "Italian Evenings" - włoskie warsztaty muzyczno-teatralne.
Zakwaterowanie w ośrodku położonym w odległości 50 m od morza, w pokojach 3-4 osobowych z łazienkami.
Dalsze szczegóły organizacji i kosztu obozu "Baltic Sea 2014" znajdziecie Państwo po kliknięciu obok w ulotkę lub bezpośrednio kontaktując się z biurem CJO LINGUA CENTER.
e-mail: biuro@linguacenter.pl
tel. 691 752 653
tel. 697 766 523
Zapraszamy do zapisywania się i pamiętajcie, że liczba miejsc jest ograniczona!
Ruszają zapisy na letnie obozy językowe - Summer Camp 2014!
Mamy dla Was dobrą wiadomość!!! Co prawda za oknami aura zimowa i dopiero zakończyliśmy I semestr nauki w szkołach, ale my już myślimy o WAKACJACH 2014!!!
Tradycyjnie organizujemy obozy sportowo-językowe za granicą i w kraju.
Znamy już szczegóły obozu zagranicznego, który odbędzie się w dniach 01. 07. 2014 r. do 11. 07. 2014 r. w okolicach Varny, w Bułgarii.
Ruszają już zapisy na ten obóz, a o szczegółach (zakwaterowanie, wyżywienie, atrakcje) dowiecie się więcej po kliknięciu w miniaturę pokazanej obok ulotki lub po skontaktowaniu się z naszym biurem.
e-mail: biuro@linguacenter.pl
tel. 691 752 653
tel. 697 766 523

Wkrótce podamy też informacje o obozie w Polsce.
Pamiętajcie, że liczba miejsc jest ograniczona!
Uwaga rodzice! Nasza szkoła wprowadza kursy dla dzieci w wieku od 3 lat
Nasze Centrum Języków Obcych oferuje również kursy języka angielskiego dla dzieci w wieku 3 lat. W zajęciach takich mogą uczestniczyć również Rodzice :)

Otaczamy dziecko naturalnym brzmieniem języka obcego. Maluch słucha całych zdań i uczestniczy w atrakcyjnych zabawach językowych. Uczestnictwo Rodzica pomaga mu otworzyć się emocjonalnie i poczuć się bezpiecznie. Innowacyjna forma zajęć dla 3-latków w oparciu o zmodyfikowaną metodę nauki Helen Doron jest kolejnym wieloaspektowym elementem rozwoju dziecka.

ZapraszamyPo więcej szczegółów dotyczących tej atrakcyjnej formy zajęć językowych w CJO Lingua Center zapraszamy do szkoły językowej w Koluszkach przy ul. Przejazd 7b

e-mail: biuro@linguacenter.pl

tel. 691 752 653

tel. 697 766 523
Oficjalne otwarcie z dniem 06. 01. 2013 r. nowej strony www CJO LINGUA CENTER
Witamy na nowej stronie www Centrum Języków Obcych Lingua Center.Zapraszamy do zapoznania się z jej zawartością: ofertą szkoły, prezentacjami lektorów i native speaker-ów, projektami językowymi.
Możecie państwo również obejrzeć nasze galerie foto i video, na których znajdują się m.in. relacje fotograficzne i video z organizowanych przez naszą szkołę obozów językowych i imprez okolicznościowych i tematycznych.

Będziemy się starali na bieżąco relacjonować Państwu m.in. za pośrednictwem news-ów i galerii, to co się dzieje w naszej szkole.

Mamy nadzieję, że nasza nowa strona www ułatwi Państwu komunikację z nami, a jej zawartość odda w pełni niepowtarzalny klimat panujący w murach i wśród słuchaczy i lektorów CJO LINGUA CENTER.

Zapraszamy do lektury materiałów!
Nowości

Najnowsze video