× Info! Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Centrum Języków Obcych LINGUA CENTER na podstawie art. 13 ust ust 1 i 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 z dnia 24 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/45/UE (zwanej RaDO), wyłącznie dla celów związanych z realizacją złożonego zamówienia oraz w sprawach rachunkowych i podatkowych a także w sprawach dochodzenia roszczeń przez przedsiębiorstwo Centrum Języków Obcych LINGUA CENTER. Kontrahent ma możliwość zapoznania się z danymi osobowymi, ich poprawą oraz wnioskowaniem o ich usunięcie. Oświadczam, że zostałem/zostałam poinformowany/poinformowana przez upoważnioną osobę o przysługujących mi prawach określonych w Ustawie o ochronie danych osobowych oraz polityce ochrony danych osobowych obowiązującej
Centrum Języków Obcych - Lingua Center - Home
Nawigacja
Home
Witamy na stronie Centrum Języków Obcych LINGUA CENTER w Koluszkach

Nauka języków obcych to wielka kreatywność przekazu, perfekcja docierania do osobowości i umysłu kursanta, wszechstronne odczuwanie inspiracji i artyzmu do prowadzenia zajęć językowych. Takie Centrum Języków Obcych zaistniało w mojej świadomości i... pojawili się wspaniali lektorzy, przybyli egzotyczni native-speakarzy. Gesty, mimika, spojrzenie trafiały idealnie. Poczuliśmy językowe współzaistnienie, osobowościową spójność i chęć tworzenia innowacyjnych projektów i... rozpoczęła się współpraca.
Lektor CJO Lingua Center stał się perfekcyjnie przygotowanym metodycznie, skutecznym językowo i intrygującym osobowościowo wirtuozem, artystą stojącym przed oczekującą nowych wyzwań językowych widownią. Każdy z nas stał się dyrygentem, a naszą batutą wachlarz innowacyjnych metod i technik pracy. W trakcie zajęć językowych gramy symfonię idealnie brzmiących fonetycznie dźwięków danego języka.
Dziękuję całemu Teamowi CJO Lingua Center za wielki profesjonalizm, odczuwalną pasję lingwistyczną i wszechobecną kreatywność. Dzięki Wam My Friends ;) wszystko lingwistycznie się zgadza, a języki obce w CJO Lingua Center to kursy na światowym poziomie.

Dyrektor CJO - Alicja Mazurowska

Serdecznie zapraszam
Dyrektor
CENTRUM JĘZYKÓW OBCYCH
LINGUA CENTER

mgr Alicja MazurowskaNowości

Najnowsze video